Biuro Zamówień Publicznych PWr

Kontakt

Biuro Zamówień Publicznych Politechniki Wrocławskiej
bzp@pwr.edu.pl • tel. +48 71 320 31 45 • fax. +48 71 320 21 43
  1. Paweł Wanatowicz - Dyrektor
    71 320 31 45, pawel.wanatowicz@pwr.edu.pl
  2. Katarzyna Trela - Z-ca Dyrektora
  3. Magdalena Bober
  4. Katarzyna Danielewska-Drzazga
    71 320 41 48, katarzyna.drzazga@pwr.edu.pl
  5. Leszek Grabowski
    71 320 22 53, leszek.grabowski@pwr.edu.pl
  6. Ewa Kowalek
    71 320 43 92, ewa.kowalek@pwr.edu.pl
  7. Justyna Kulpa
    71 320 41 59, justyna.kulpa@pwr.edu.pl
  8. Anna Łynko
    71 320 31 45, anna.lynko@pwr.edu.pl
  9. Anna Mikołajczak
    71 320 41 59, anna.j.mikolajczak@pwr.edu.pl
  10. Ewa Modlinger
    71 320 21 82, ewa.modlinger@pwr.edu.pl
  11. Agnieszka Perehiniec
    71 320 41 49, agnieszka.perehiniec@pwr.edu.pl
  12. Marta Sierańska
    71 320 47 54, marta.sieranska@pwr.edu.pl 
Koordynatorzy wydziałowi
  1. W-1 Wydział Architektury - Barbara Krawczyk
    71 320 65 00, barbara.krawczyk@pwr.edu.pl
  2. W-2 Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego - Andrzej Dulski
    71 320 36 75, andrzej.dulski@pwr.edu.pl
  3. W-3 Wydział Chemiczny - p.o. koordynatora Irena Napierała
    71 320 34 51, irena.napierala@pwr.edu.pl
  4. W-4 Wydział Elektroniki - Barbara Mazur
    71 320 26 03, barbara.mazur@pwr.edu.pl
  5. W-5 Wydział Elektryczny - Beata Błaszczyk
    71 320 35 41, beata.blaszczyk@pwr.edu.pl
  6. W-6 Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii - Hubert Popiel
    71 320 48 74, hubert.popiel@pwr.edu.pl
  7. W-7 Wydział Inżynierii Środowiska - Tomasz Zdun
    71 320 25 68, tomasz.zdun@pwr.edu.pl
  8. W-8 Wydział Informatyki i Zarządzania - Ewa Gierałt
    71 320 33 37, ewa.gieralt@pwr.edu.pl
  9. W-9 Wydział Mechaniczno-Energetyczny - Andrzej Frodyma
    71 320 31 15, andrzej.frodyma@pwr.edu.pl
  10. W-10 Wydział Mechaniczny - Mieczysław Kozera
    71 320 28 97, mieczyslaw.kozera@pwr.edu.pl
  11. W-11 Wydział Podstawowych Problemów Techniki - Wiesława Budka
    71 320 45 81, wieslawa.budka@pwr.edu.pl
  12. W-12 Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki - Norbert Wolski
    71 320 25 14, norbert.wolski@pwr.edu.pl
  13. W-13 Wydział Matematyki - Paulina Głuszak
Wydziały zamiejscowe
  1. W-14 Wydział Techniczno-Informatyczny - Tadeusz Zembrowski
    75 755 10 48, tadeusz.zembrowski@pwr.edu.pl
  2. W-15 Wydział Techniczno-Inżynieryjny - Krzysztof Drozdowski
    74 847 86 56, krzysztof.drozdowski@pwr.edu.pl
  3. W-16 Wydział Techniczno-Przyrodniczy - Rafał Walkowiak
    76 850 29 84, rafal.walkowiak@pwr.edu.pl

Politechnika Wrocławska © 2017